lv ru en
О фестивале История Программа Новости Контакты Спонсоры Фото галереи
Подписка на новости:
Twitter Facebook
Insbergs
I Starptautiskais Baltijas baleta festivāls (SBBF) - 1996.gada aprīlī
Starptautiskās Dejas dienas ietvaros;
piedalījās - deviņu Baltijas jūras valstu - Dānijas, Zviedrijas, Somijas, Igaunijas, Latvijas, Lietuvas, Krievijas, Polijas un Vācijas baleta solisti un kolektīvi.
XVI SBBF 2011
Neiztrūkstoša tradīcija: festivāla atklāšanas koncerts Rīgas Dzelzceļa stacijā un festivāla prestižākais un gaidītākais notikums – Galā koncerts ar klasiskās un laikmetīgās dejas baleta zvaigznēm no ASV, Austrijas, Polijas, Korejas, Ķīnas, Turcijas un citām valstīm uz skatuves.
Узнать больше ...
XIV SBBF Rīga 2009
Piedalījās - Spānijas deju grupa „Nuevo Ballet Espanol” (Jaunais spāņu balets) ar izrādi SANGRE FLAMENCA, Dānijas jauniešu deju grupa "Team JiYo" un Brēmenes Dejas teātris ar izrādi “Uz kurieni”.
Узнать больше ...
XIII SBBF Rīga 2008
Piedalījās – Argentīnas Tango kompānija „Surdance-Tango” ar koncertu „Jaquetango”, Portugāles deju kompānija „Vortice” ar izrādi „Akvārijs” un „Dusošais Buda”, Vācijas dejas kompānija „cie.toula limnaios” ar izrādi „Life is perfect”, Igaunijas Nacionālās Operas un baleta teātra „Estonia” baleta trupa ar dejas izrādi „Hamlets”, Klaipēdas Muzikālā teātra baleta trupa ar dejas izrādi „Neaizmirstamais Čārlijs Čaplins” un „Štrausiāna”.
Узнать больше ...
XII SBBF Rīga 2007
Piedalījās - Čikāgas deju grupa GIORDANO JAZZ DANCE, Spānijas deju grupa BALLET FLAMENCO de MADRID, Kambodžas dejas teātris ar izrādi „Debesu dejotāji”.
Узнать больше ...
XI SBBF Rīga 2006
Piedalījās - Horvātijas Nacionālais balets ar izrādēm „Daisa , austrumos no Ēdenes” un „Ardievu”, HANSA HOFA ansamblis /Nīderlande/ ar izrādi ‘Temtapsi sala”, GREGORIJA HANKOKA DEJAS TEĀTRIS /ASV/, Latvijas Kultūras akadēmija, Vanemuines teātris /Igaunija/, Viļņas baletskola /Lietuva/, N. Rimska - Korsakova Sanktpēterburgas Valsts konservatorija /Krievija/.
Узнать больше ...
X SBBF Rīga 2005
Piedalījās Krievijas ČEĻABINSKAS MŪSDIENU DEJAS TEĀTRIS ar izrādēm “Gaidīšana” un “Skatiens bezgalībā”, Norvēģijas JU STREMGRĒNA DEJAS KOMPĀNIJA ar izrādi “Hospitālis”, ASV ŅUJORKAS DEJAS KOMPĀNIJA BATTLEWORKS, Francijas LOTRINGAS BALETS.
Узнать больше ...
IX SBBF Rīga 2004
Piedalījās - Krievijas JEVGĒŅIJA PANFILOVA VĪRU CĪŅU KLUBS , Dānijas dejas kompānija GRANHOJ DANS ar izrādi “8 IQ nav sievietes, nav asaru”, Lietuvas ANŽELIKAS HOLINAS DEJAS TEĀTRIS ar izrādi “Bernardas Albas māja”, Igaunijas dejas kompānija FINE FIVE ar izrādi “Svētpavasaris”, Latvijas Nacionālās operas balets.
Узнать больше ...
VIII SBBF Rīga 2003
Piedalījās - Krievijas JEVGĒŅIJA PANFILOVA RESNO BALETS, PRĀGAS KAMERBALETS, LIETUVAS OPERAS UN BALETA TEĀTRIS ar izrādi “Sarkanā Žizele”, Igaunijas VANEMUINES TEĀTRIS ar izrādi “Mīlas tango”, Pedro Pauvelsa /Francija/ izrāde “Spectre”.
Узнать больше ...
VII SBBF Rīga 2002
Piedalījās -Krievijas JEVGĒŅIJA PANFILOVA BALETS, Somijas AURINKOBALETTI/, Spānijas deju kompānija DANTEA ar izrādi “Semblanzas”, Krievijas KINĒTISKAIS TEĀTRIS , Igaunijas teātra ESTONIA Džeza balets, Lietuvas Operas un baleta teātra baleta trupa, Latvijas Nacionālās operas balets, Rīgas horeogrāfijas skola.
Узнать больше ...
VI SBBF Rīga 2001
Piedalījās - Izraēlas KIBBUTZ CONTEMPORARY DANCE COMPANY ar izrādi “Aide Memoire”, Norvēģijas JO STROMGREN dejas kompānija ar izrādi “Tur” un INGUN BJORNSGAARD PROSJEKT ar izrādi “Pēcpusdiena un pārējie”, Lietuvas ANŽELIKAS HOLINAS DEJAS TEĀTRIS ar izrādi “Tango Fa mažorā” un Igaunijas teātra ESTONIA DŽEZA BALETS ar izrādi “Djūka noskaņā” Latvijas deju grupa “Dzirnas “ ar izrādi “Karalis”, LNO balets.
Узнать больше ...
V SBBF Rīga 2000
Piedalījās - Zviedrijas CULLBERGBALLET ar izrādi “Žizele”, Vācijas Deju grupa RUBATO ar izrādi “Šī nav mīlas dziesma”, Norvēģijas JO STROMGREN dejas kompānija ar “Dejas veltījums futbola mākslai”, Lielbritānijas Džeza mūzikas un dejas kompānija BULLIES BALLERINAS ar izrādi “Basās un neprātīgās kājas”.
Узнать больше ...
IV SBBF Rīga'99
Piedalījās – Francijas baleta kompānija Ballet Preljocaj ar izrādi “Romeo un Džuljeta”, Dānijas modernās dejas teātris MBT ar izrādi “Voiceks”; Zviedrijas , Norvēģijas, Somijas baletskolas un Rīgas horeogrāfijas skola; Latvijas NO balets.
Узнать больше ...
III SBBF Rīga '98
piedalījās –Latvijas Nacionālās operas baleta trupa ,Tallinas baletskola un Rīgas Horeogrēfijas skola.
Узнать больше ...
II SBBF Rīga'97
Piedalījās – Dānijas Modernā baleta trupa “New Now Dancers” , Somijas Nacionālās Operas baleta kompānija , Lietuvas Operas un baleta teātris, Igaunijas Operas un baleta teātris ESTONIA, Latvijas Nacionālās operas balets.
Узнать больше ...